Hedaron

MDN logo

Forum přesunuto - hedaron.boards.net

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Forum přesunuto - hedaron.boards.net » Důležité oznámení » Sneak peak do dalších updatů


Sneak peak do dalších updatů

Posts 1 to 5 of 5

Poll

Který update by jste viděli nejradši
11 skillů pro všechny classy

33% - 1
Dark tower

0% - 0
Story akt 9: Zkáza Demonie

33% - 1
Bossland

33% - 1
Votes: 3

1

Poslední dobou toho chystáme na serveru hodně a MOŽNÁ jsem si trochu ukousl větší sousto, než sem chtěl a nevím čemu přiložit větší prioritu. Proto by mě zajímal váš názor na několik chystaných updatů a chtěl bych vědět, který byste chtěli vidět nejvíce. Tomu pak přiřadím vyšší prioritu.

1. 11 Skillů pro všechny classy. Nyní mají classy na serveru jen 4 - 5 skillů. Více skillů by propůjčilo classám větší variabilitu a využitelnost v boji. Skilly by se odemykaly vždy po 5-ti levelech, až do současného max levelu 50.

2. Dark tower. 100 patrová vež předělaná do temnější podoby. Více mobů, silnější mobové, více bossů a na konci samozřejmě větší loot. V podstatě pokračování 100 patrové věže.

3. Story akt 9: Zkáza Demonie. Pokračování arcu zkázy. Stejně jako na Asifin a Aquarion, tak i na Demonii přišla zkáza, které se musí hráč postavit. Tentokrát nejde o znovu dobytí ztraceného území. Tentokrát jde o obranu.

4. Bossland. Bossland by bylo místo, kde by se nacházeli jen bossové. Z každého bosse by padal jiný token, za které byste si mohli následně koupit nejrůznější druhý equipu.

Last edited by vojtin229 (22-02-2017 12:50)

0

2

Strasne moc hlasu... nebo mi to blbe ukazuje (1 a to je muj)

-1

3

Toto fórum je nepoužiteľné, a to z jedného prostého dôvodu.
Chodí naň maximálne 5 hráčov. Ako to vyriešiť ?

Treba spraviť väčšiu "reklamu" na toto fórum, či už pod videami (link na fórum http://hedaron.forum.cool/), alebo na spawne (v "knižke pre začiatočníkov"),
poprípade písanie do chatu ak tam je viac hráčov. Určite by sa našli aj takí, ktorí o ňom nevedia, a radi by rozhodli o dianí serveru.
Inak sa to skončí tak, že si tu bude AT hlasovať samo  :rolleyes:

0

4

Na hlasovani o HA tu bylo asi 20lidi nb i vic...

0

5

Ale ani jeden kdo se v dobu toho hlasování na forum registroval na serveru nikdy nebyl...

0


You are here » Forum přesunuto - hedaron.boards.net » Důležité oznámení » Sneak peak do dalších updatů