Hedaron

MDN logo

Forum přesunuto - hedaron.boards.net

User info

Welcome, Guest! Please login or register.


You are here » Forum přesunuto - hedaron.boards.net » Důležité oznámení » Upgrade systém a jeho budoucnost


Upgrade systém a jeho budoucnost

Posts 1 to 5 of 5

Poll

Chtěli byste změnit upgrade systém?
Ano

50% - 2
Ne

50% - 2
Votes: 4

1

Hedaron se vždy mohl pyšnit unikátním upgrade systémem. Ten je bohužel stále závislý na službách adminů a není tím pádem "automatizovaný". Proto už nějaký ten pátek přemýšlím nad zrušením upgrade systému, který bych nahradil obchodem s equipem různé podoby, využití a levelu. S levelem by samozřejmě stoupala i cena. Zároveň by však ale odpadl systém upgrade a enchant tokenů, který dodává více možností pro vytvoření vlastního equipu dle libosti. Ocenil bych, kdybyste pomocí této ankety vyjádřili svůj názor.

0

2

Já bych nechtěl. Ale také jsem nedávno přemýšlel nad upgrade systémem a jak ho automatizovat. Napadl mě systém s hoppery a cmd blocky (hráč by dal do chestky token / part atd. A pak by se to roztřídilo do příslušného hopperu a ten by pomocí redstone comparatoru vydal signál do command blocku). Bohužel nevymyslel jsem jak udělat command na předávání / přidáváni enchantů. Takže mě napadl nějaký plugin, který by pomocí nějakého commandu otevřel GUI. V něm by byla možnost submitnout nějaký token nebo part a pak by si hráč navolil co chce se svým itemem udělat. Jenže, kde sehnat nějaký takovýto plugin... :/ Ale upgrade system bych rozhodně nerušil. :)

0

3

A nebo byste to mohly udělat pomocí Questbooku že by tam dal potřebné věci a dalo by mu to danou věc... S enchantem.

Last edited by Hakk (28-02-2017 17:24)

0

4

Dobry napad Hakk ;)

0

5

Jako nádap dobrý Hakk, ale provedení by asi bylo horší. Jak bys udělal např. Sacrifice token, Token of Regret nebo Death Bringer... Jako nevím co vše v tom pluginu jde, ale dle mého sčítání enchantů na věci ne :P

0


You are here » Forum přesunuto - hedaron.boards.net » Důležité oznámení » Upgrade systém a jeho budoucnost